robot handshake human background futuristic digital age 1 - انجام پروژه ماشین لرنینگ

ماشین لرنینگ

در حال حاضر، اکثر سازمان ها و شرکت ها ناگزیرند که با تکنولوژی پیش روند و برای رونق کسب و کار خود به تبلیغات گسترده بپردازند. همچنین، بسیاری از شرکت‌های پیشرو امروزی، مانند فیس‌بوک، گوگل و اوبر، انجام پروژه ماشین لرنینگ را به بخش مرکزی عملیات خود تبدیل کرده اند. ماشین لرنینگ از توسعه محصولات جدید پشتیبانی می کند و برای بسیاری از شرکت ها به یک تمایز رقابتی مهم تبدیل شده است.

انجام پروژه ماشین لرنینگ

ماشین لرنینگ (Machine learning) نوعی هوش مصنوعی است که به برنامه‌های نرم‌افزاری اجازه می‌دهد تا در پیش‌بینی نتایج دقیق‌تر شوند؛ بدون اینکه به صراحت برای این کار برنامه‌ریزی شده باشند. الگوریتم های ماشین لرنینگ از داده ها به عنوان ورودی برای پیش بینی مقادیر خروجی استفاده می کنند.

 

ماشین لرنینگ کلاسیک اغلب بر اساس نحوه ی یادگیری الگوریتم، در پیش‌بینی دقیق‌تر طبقه‌بندی می‌شود. در انجام پروژه ماشین لرنینگ چهار رویکرد اساسی وجود دارد: یادگیری با نظارت، یادگیری بدون نظارت، یادگیری نیمه نظارتی و یادگیری تقویتی. نوع الگوریتمی که در انجام پروژه ماشین لرنینگ استفاده می شود، بستگی به نوع داده‌هایی دارد که پیش‌بینی خواهند شد.

13663535 life style working 02 1 1 1024x1024 - انجام پروژه ماشین لرنینگ
12982910 5124556 1 - انجام پروژه ماشین لرنینگ

موارد استفاده انجام پروژه ماشین لرنینگ از پیش بینی رفتار کاربر گرفته تا تشکیل سیستم عامل برای خودروها را شامل می شود. الگوریتم‌های انجام پروژه ماشین لرنینگ، با جمع‌آوری داده‌ها، تداعی‌ها را می­آموزند و به تیم‌ها کمک میکنند تا ابتکارات توسعه محصول و بازاریابی را مطابق با تقاضای کاربر تنظیم کنند. برخی از شرکت ها از ماشین لرنینگ به عنوان محرک اصلی در مدل های تجاری خود استفاده می کنند. برای مثال، گوگل از الگوریتم‌های ماشین لرنینگ برای نمایش تبلیغات در جستجوها استفاده می­کند.

علاوه بر این، یکی از چالش برانگیزترین مراحل انجام پروژه ماشین لرنینگ، پروژه برنامه نویسی است. انواع مختلف پروژه برنامه نویسی وجود دارد که از جمله معروفترین آن ها در ماشین لرنینگ، پایتون است. اجرای پروژه پایتون علیرغم ساده بودن، بسیار محبوب و پرکاربرد است و برای محاسبات پیچیده و آنالیز داده ها استفاده می شود. از این رو، موسسه شریف پروژه با انجام پروژه ماشین لرنینگ و ارایه زبان های مختلف برنامه نویسی تاثیرات عمیقی در روند کسب و کارتان ایجاد می کند تا بتوانید فعالیت های خود را توسعه دهید.

شریف پروژه

10سال همراه شما و در کنار شما ، انجام پروژه با بالاترین کیفیت ممکن

images 1 - انجام پروژه ماشین لرنینگ

شریف پروژه بیش از 10 سال همراه شما

10سال همراه شما و در کنار شما ، انجام پروژه با بالاترین کیفیت ممکن

23591688 remote working 11 1 scaled - انجام پروژه ماشین لرنینگسفارش پروژه

12982910 5124556 1 - انجام پروژه ماشین لرنینگ

ارتباط با پشتیبانی

13663535 life style working 02 1 1 scaled - انجام پروژه ماشین لرنینگ

انجام پروژه

22874414 6682385 1 - انجام پروژه ماشین لرنینگ

تحویل پروژه

بالا