crop architect opening blueprint 1 - انجام پروژه عمران

انجام پروژه عمران

انجام پروژه بتن ،پروژه فولاد ، پروژه متره براورد ، پروژه SAP و پروژه ETABS توسط تیم حرفه ای شریف پروژه

در دنیای امروز، شرکت ها با فشار بی امان نوآوری، کاهش مدت زمان، کاهش هزینه ها و در عین حال ارتقای کیفیت و حذف ریسک، دست و پنجه نرم می کنند. به همین منظور، انجام پروژه عمران با شبیه‌سازی در کل شرکت مهندسی از اکتشاف دیجیتال گرفته تا نمونه‌سازی دیجیتال در حال “فراگیر” شدن است. با استفاده از نرم افزارهای شبیه سازی در انجام پروژه عمران، می توان کل فرایند نهایی را آزمایش نمود تا سازه ها در محیط های مجازی آزمایش و بهینه شوند؛ قبل از این که آن ها در مسیر انجام پروژه فولاد و انجام پروژه بتن ساخته شوند و در دنیای واقعی مورد استفاده قرار گیرند. لذا، تیم شریف پروژه با انجام پروژه عمران با ارایه شبیه سازی با نرم افزارهایی از قبیل: SAP، ETABS، ANSYS و ABAQUS سعی بر بهره برداری کامل از پتانسیل های شبیه سازی به منظور تجزیه و تحلیل سازه ها و طراحی و مدل سازی دارد.

image engineering objects workplace top view construction concept engineering tools vintage tone retro filter effect soft focus selective focus 3 1 1024x683 - انجام پروژه عمران
image blueprints with level pencil hard hat table 1 - انجام پروژه عمران

پروژه فولاد

اغلب روش های سنتی در انجام پروژه فولاد، موجب غیرمتمرکزشدن مدیریت داده‌ها می شوند. همچنین در انجام پروژه عمران نیز، این امر دسترسی به اطلاعات بخش‌های مختلف کسب ‌وکار را دشوار می سازد. علاوه بر این، برای انجام پروژه با متمرکزشدن مدیریت داده ها در انجام پروژه فولاد، نرم افزار SAP ،  از طریق قدرت محاسبات درون حافظه به پردازش حجم وسیعی از داده ها و پشتیبانی از فناوری های پیشرفته مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می پردازد. بنابراین، تیم شریف پروژه با به کار گیری نرم افزار SAP در انجام پروژه فولاد، سعی بر تسریع جریان‌های کاری، بهبود کارایی عملیاتی و افزایش بهره وری دارد.  

پروژه بتن

همچنین، در انجام پروژه بتن، ETABS ابزاری هماهنگ و سازنده برای طرح‌هایی است که از قاب‌های دو بعدی ساده تا ساختمان‌های مرتفع مدرن را شامل می‌شوند. علاوه براین، تیم شریف پروژه در انجام پروژه فولاد، محصول نرم افزار مهندسی ETABS را ارایه می دهد که به تحلیل و طراحی ساختمان های چند طبقه می پردازد؛ به طوری که ابزارها و قالب‌های مدل‌سازی، نسخه‌های بار مبتنی بر کد، روش‌های تجزیه و تحلیل و تکنیک‌های راه‌حل، همگی با هندسه شبکه ‌ای منحصربه ‌فرد هماهنگ هستند.

بالا