0248 637200480527417571 - انجام پروژه کامسول

شریف پروژه ، یک دهه تجربه

11 سال فعالیت و انجام پروژه در بالاترین سطح اتفاقی نیست !

طراحی ها و فرآیندهای دنیای واقعی را با کمک نرم افزار مولتی فیزیک کامسول شبیه سازی کنید.

انجام پروژه کامسول با نرم افزار کامسول مولتی فیزیک، رابطه و تجربه ای را به ارمغان می آورد که صرف نظر از کارکردهای مهندسی و فیزیکی همیشه یکسان است. کامسول، مدل‌های مولتی فیزیک دقیقی است که طیف گسترده ای از شرایط عملیاتی و تاثیرات فیزیکی را در نظر می‌گیرد. انجام پروژه کامسول، به کارگیری مدل‌هایی را با هدف درک، طراحی و بهینه‌سازی مسیرها و دستگاه‌ها برای موقعیت عملیاتی واقعی ممکن می سازد. از طریق انجام پروژه با کامسول، می‌توان در یک محیط نرم‌افزاری، بین شبیه‌سازی الکترومغناطیسی، مکانیک ساختاری، آکوستیک، جریان سیال، انتقال حرارت و پدیده‌های واکنش شیمیایی حرکت کرد. همچنین، می توان پدیده های فیزیک را از این محیط ها در یک مدل واحد ترکیب کرد.

Comsol Multiphysics Free Download 450x261 1 - انجام پروژه کامسول
COMSOL 4 4 mixer module - انجام پروژه کامسول

انجام پروژه کامسول

مهندسین و دانشمندان با استفاده از نرم افزار کامسول،  به شبیه سازی الگوها، دستگاه ها و فرآیندها در همه ی زمینه های مهندسی، تولید و تحقیقات علمی می پردازند. در حقیقت، کامسول یک پلتفرم شبیه سازی است که توانایی مدل سازی فیزیک چندگانه و تک گانه را فراهم می سازد. انجام پروژه کامسول، تمام مرحله های گردش کار مدل‌سازی را در بر می گیرد؛ از تعریف هندسه، خواص مواد و فیزیک (که پدیده‌های خاص را وصف می‌کند) گرفته، تا حل و پس پردازش مدل‌ها به منظور دستیابی به نتایج دقیق.

انجام پروژه کامسول، از طریق نرم افزار شبیه سازی چند منظوره انجام می گیرد. این نرم افزار بر اساس روش های عددی پیشرفته و از مسیر مدل سازی کامل؛ از هندسه تا پس پردازش،  قابلیت و توانایی مدل سازی مولتی فیزیک و تک فیزیک را دارد.

 تیم شریف پروژه با انجام پروژه کامسول و ارائه راه‌حل‌های نرم‌افزاری به کاربران خود کمک می‌کند تا یک گام بزرگتر به سوی شبیه‌سازی پیش ببرند و به آن ها ابزارهایی ارایه می دهد تا برنامه‌های شبیه‌سازی خود را طبق مدل‌هایشان ایجاد کنند و سپس آن ها را در داخل یا بیرون از حوزه ی شبیه‌سازی توزیع کنند 

انجام پروژه کامسول در شریف پروژه

تیم شریف پروژه با نرم افزار کامسول، مدل های متنوعی از مسائل فیزیکی را شبیه سازی و آموزش می دهد. همچنین، تیم شریف پروژه با انجام پروژه کامسول این امکان را به شما می دهد تا چندین فیزیک را به هر شکلی به منظور شبیه سازی پدیده های دنیای واقعی ترکیب کنید. علاوه بر این موارد، ابزارهایی را فراهم می کند تا بتوانید اپلیکیشن های شبیه سازی خود را ایجاد کنید. به بیانی دیگر، کامسول یک برنامه ی مدیریت مدل‌سازی و شبیه‌سازی می باشد.

با انجام پروژه کامسول، وقتی یک مدل را گسترش دادید، می توانید از طریق اپلیکیشن، آن را به یک برنامه شبیه سازی با رابط کاربری اختصاصی تبدیل کنید تا همکاران و مشتریانی که در نرم افزارهای شبیه سازی تخصص ندارند، از آن استفاده کنند. همچنین، از طریق انجام پروژه کامسول به منظور کمک به سازمان‌دهی مدل‌ها و برنامه‌های کاربردی، پلتفرم کامسول دارای منیجر مدل است که وسیله ای جهت مدل‌سازی و مدیریت شبیه‌سازی است و کنترل نسخه و ذخیره‌سازی بهینه و کارآمد را ممکن می سازد.

image asset img 5eb08e8cd45b4 - انجام پروژه کامسول

شریف پروژه

پروژه کامسول ، در هر حوزه و رشته ای مطابق سفارش شما انجام میشه. ما پروژه فروشی و آماده نداریم. هر پروژه برای یک مشتری انجام میشه.

پروژه ها در شریف پروژه توسط تعداد زیادی از کارشناس های ما بررسی میشه و هزینه پیشنهادی همه اون ها اخذ میشه و در نهایت کمترین هزینه به شما اعلام میشه.

اگر پروژه مطابق سفارش شما انجام نشده باشه و شما این رو به ما اطلاع بدید ، توسط یک داور بی طرف بررسی میشه و گزارش داوری به شما اعلام میشه. اگر جق با شما باشه، تمام وجه شما برگشت داده میشه !

هر ساعت از شبانه روز میتونی با شماره اعلام شده به شما که همون پشتیان شماست ارتباط برقرار کنی و وضعیت پروژه خودت رو بپرسی!

اطلاعات شخصی شما ، بدون اجازه شما به کارشناس داده نمیشه و مجری کار اطلاعی از اینکه پروژه مربوط به چه کسی و برای کجاست نخواهد داشت مگر با تایید شما!

خودت انتخاب میکنی چه طوری بهت آموزش داده بشه، صوتی ، تصویری ، حضوری ، غیر حضوری !

بالا